Хірургія

Що таке імплантація зубів?

Давайте більш детальніше розберемо що таке імплантація зубів, які основні критерії вибору імплантатів та з якими системами імплантатів ми працюємо в нашій клініці.
Отже, імплантація зубів − це вживлення штучно виготовленого кореня зуба в кісткову тканину щелепи, в подальшому зрощенням (остеоінтеграцією) та протезуванням на них. Кожна людина, яка втратила один або декілька зубів в результаті різних травм, хвороб або руйнування зубів, автоматично стає кандидатом на зубну імплантацію. Якщо відсутні один, декілька або всі зуби, зубна імплантація допомагає відновити втрачені зуби. Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, так як визначальним чинником здійснення імплантації є радше стан здоров’я, ніж вік.

Критерії вибору імплантату

1. Здатність до приживлення.
Приживляються практично всі імплантати, якщо лікарем не будуть зроблені зовсім грубі і очевидні помилки при його встановленні.

2. Довговічність. Тривалість служби імплантату багато в чому залежить від його макро- і мікродизайну.
Мікродизайн – це властивості поверхні імплантату. Доведено численними спостереженнями, що завдяки мікропористій поверхні імплантату відбувається його швидке і повноцінне приживляння (у порівнянні з гладкою поверхнею).
Макродизайн – це форма імплантату, наявність різьблення, спосіб з’єднання з абатментом, тобто особливості його будови.

3. Простота роботи.
Чим конструкція простіша в роботі, тим швидше імплантолог може встановити імплантат. Система має бути зрозумілою і зручною.

4. Естетичний вид. При заміщенні втраченого переднього зуба необхідно, щоб він не відрізнявся від сусідніх зубів. Імплантат, абатмент або шийка імплантату не повинні просвічуватись крізь ясна. А для цього слід правильно вибрати як абатмент, так і сам імплантат. Імплантат повинен мати неполіровану шийку і повністю занурюватися в кістку. А стоматолог повинен мати великий вибір естетичних абатментів.

5. Можливість встановлення в складних випадках. Бувають випадки, коли бракує кістки для встановлення імплантату. Тут доводиться використовувати різні способи кісткової пластики. І можливість поєднання в одній операції кісткової пластики з імплантацією є величезною перевагою.

З якими система імплантатів ми працюємо в нашій клініці?

TRI Dental Implants (Швейцарія) – це швидко зростаючий глобальний постачальник рішень для цифрових імплантатів. Створені та виготовлені у Швейцарії (а таких систем імплантатів лише три у світі), дентальні імплантати TRI® гарантують високоякісні, інноваційні та прості у застосуванні рішення для імплантації на користь пацієнтів.
TRI існує на ринку вже більше 10 років і за цей час набула репутації найбільш сучасної цифрової системи імплантатів, її розробки є унікальними і запатентованими.

Імплантати MATRIX від TRI відрізняються від більшості аналогів новим типом з’єднання, завдяки чому стоматологи можуть планувати протезування безпосередньо на імплантатів без абатмента і без цементної фіксації, що економить ваш час та кошти та виводить естетику протезування на новий досконалий рівень. Компанія постійно поєднує сучасний клінічний досвід та новітні технології, що використовуються в імплантології. Система імплантатів TRI дозволяє застосовувати великий спектр методів протезування будь-якого ступеня складності, а отже має рішення для будь якої клінічної ситуації.

Лінійка зубних імплантатів TRI
TRI-MATRIX – перший в світі імплантат, схвалений для повних цифрових
реставрацій без абатмента.

TRI-Vent імплантант, встановлення проходить на рівні кістки для всіх показань.
TRI-Narrow ідеальне рішення при обмеженій горизонтальній кістці.
TRI-Octa – з особливим рожевим анодуванням шийки імплантата, встановлюється на рівні м’яких тканин і забезпечує бездоганну естетику навіть при тонкій слизовій.

Фахівці компанії TRI активно використовують технології 3D-моделювання TRI Digital. Вони пропонують стоматологам спеціалізовані цифрові бібліотеки, що містять повний перелік компонентів, які можна використовувати при моделюванні майбутнього протеза.

Висока первинна стійкість дентальних імплантатів TRI є ключовим фактором успіху, особливо в сучасних концепціях лікування, таких як раннє або негайне навантаження.

Завдяки спеціальній поверхні TRI® SBA відсоток приживлення імплантатів становить 98.2%.

Ще більше про TRI Dental Implants тут:

Також спеціалісти нашої клініки працюють із зубними імплантатами швейцарського бренду Straumann (Швейцарія). Ці імпланти видрізняються високою надійністю і застосовуються в різних нестандартних ситуаціях. Виробник використовує спеціальний сплав Roxolid (85% титану та 15% цирконію), щоб менший за розміром імплант (вужчий та коротший) надійно слугував пацієнтові. Особлива обробка поверхні імплантів стимулює процес загоєння, що дозволяє скоротити час приживлення і стимулювати ступінь приживлюваності.

При будь-якому стані вашої щелепи величезний модельний ряд імплантів і широкий ортопедичний портфель Straumann дозволять лікарю підібрати оптимальне рішення. Крім високої якості швейцарські імплантаційні системи забезпечують відмінну естетику. Навіть в разі тонких ясен Straumann може запропонувати керамічні імплантати Pure, що забезпечують пацієнтові природний зовнішній вигляд реставрації.

Третя система дентальної імплантації – це розробка компанії U-Impl (Україна)
Основні переваги імплантів U-Impl:
Якість – виробництво U-Impl відбувається з дотриманням міжнародних стандартів, що гарантує високу міцність і стійкість до навантажень.
Біосумісність – це обумовлено раціональним вибором матеріалів і технологічного процесу виготовлення та обробки поверхні імплантів.
Імпланти U-Impl мають конічну форму. Абатмент та імплантат з’єднуються за допомогою внутрішнього шестигранника, а це гарантує міцність самого з’єднання.

Дизайн без названия, копия, копия, копия, копия, копия, копия, копия, копия, копия, копия

Наявність естетичного TiN покриття дозволяє використовувати систему U-Impl для зони передніх зубів.

Після етапу вибору та встановлення системи імплантатів важливим етапом є догляд за ротовою порожниною.

Догляд за зубними імплантами: поради професіоналів

Від якості догляду за зубними імплантами залежать швидкість і кінцевий результат їх приживлення, а також здоров’я ясен і зубів. У догляді за порожниною рота після імплантації немає нічого складного. Всі рекомендації по догляду за імплантами можна виконати в домашніх умовах.

Щоденний догляд полягає в:

  1. Ретельному чищенні зубів щіткою середньої м’якості щоранку і перед сном.
  2. Виборі зубної пасти, в складі якої немає абразивних частинок.
  3. Застосуванні межпроксімальних йоржиків або щіток з пучками для видалення забруднень з міжзубного простору.
  4. Використання зубної нитки після кожного прийому їжі.
  5. Регулярному полосканні ротової порожнини спеціальними розчинами або ірригаторами.
  6. Профілактичних оглядах у стоматолога кожні півроку, а також у професійному чищенні зубів для повноцінного видалення зубного каменю і нальоту.

Повноцінний догляд за ротовою порожниною після імплантації практично нічим не відрізняється від звичайних процедур, які рекомендовані стоматологами. Єдина відмінність полягає в необхідності більш ретельного очищення простору навколо імпланта для профілактики запальних процесів, розвитку бактерій і переімплантита.

При щоденному і якісному догляді імпланти прослужать вам кілька десятків років!