Про нас

Вітаємо у нашій клініці!

   Стоматологічна імплантація (дентальна імплантація) на сьогодні є оптимальною та найефективнішою методикою в ортопедичній (протезній) реабілітації пацієнтів у разі часткової втрати зубів (одного або декількох) та за їх повної втрати. У деяких випадках метод стоматологічної імплантації є єдиним способом повноцінної протезної реабілітації пацієнтів при вродженій відсутності зубів, після важких травм щелепно-лицевої ділянки, при реабілітації онкологічних пацієнтів у разі втрати частини щелеп, а також у осіб похилого віку при повній відсутності зубів та вираженій втраті кістки.
На сьогодні в протезуванні відзначають домінування естетичних вимог пацієнта з одночасним повноцінним відновленням функції. Очевидно, що бажанням кожного пацієнта є комфортне споживання їжі, безпроблемне її відкушування, жування, а також, безперечно, гарний вигляд — ̶тобто повна гармонія.
Тому в своїй практиці лікар повинен використовувати всі досягнення стоматології, традиційні протоколи лікування і сучасні інноваційні рішення, фахово поєднувати їх. Важливими критеріями у лікуванні стоматологічних пацієнтів є їх самовідчуття та самооцінка. Саме вони є визначальними у дефініції «ЯКОСТІ ЖИТТЯ», або «QUALITY OF LIEF», прийнятій ВООЗ (WHO).
Ще один важливий аспект взаємовідносин пацієнт-лікар — ̶ це усвідомлення пацієнтом, який звернувся до стоматолога за допомогою, співвідношення часу необхідного на діагностику, планування та лікування!
Якщо співвідношення затраченого часу на діагностику ще донедавна було 30 і 70 , то на сьогодні це становить

 

ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Основою медицини є служіння людям, турбота про їх здоров’я через, перш за все, запобігання захворюванням та їх лікування у разі виникнення. На підставі саме цих принципів і був створений у 1991 році Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ».
Щелепно–лицева ділянка, органи порожнини рота, зокрема зуби, є важливою складовою всього нашого організму і від їх здоров’я, повноцінного функціонування та естетики залежить дуже багато, особливо аспекти, які охоплює визначення «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» (QOULYTY OF LIFE).
Ідея створення центру сучасної прогресивної стоматології мала вагоме підґрунтя — власний багаторічний досвід використання дентальних імплантатів. Перші з них були встановлені в 1984 році, а початок роботи на кафедрі ортопедичної стоматології ЛМІ у 1988 році утвердив мене у рішенні обрати основним напрямком своєї професійної діяльності стоматологічну імплантацію, яка на той час щойно почала розвиватися в Україні. Сьогодні саме імплантація стала найкращою та ефективною методикою заміщення втраченого одного, декількох або всіх зубів, а для певної категорії пацієнтів єдиним способом повноцінної реабілітації. Очевидно, що з імплантацією нерозривно поєднане і протезування, адже стоматологічна імплантація є лише складовою повноцінної протезної реабілітації.
Вже у 1991 році новостворений Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» (ЦСІП «ММ») обрав своїм професійним кредо впровадження у повсякденну стоматологічну практику методу стоматологічної імплантації.
На сьогодні ЦСІП «ММ» — це сучасний ліцензований діагностично-лікувальний центр, який об’єднує 75 співробітників, з яких 25 лікарів-стоматологів різних спеціальностей, серед них 5 кандидатів медичних наук та один професор, 4 лікарі-анестезіологи, серед них один кандидат медичних наук, 21 асистент стоматолога, 2 медичних сестри анестезіологічного відділення, 2 медичних сестри стерилізаційного відділення, 2 рентгенлаборанти та співробітники, які допомагають в організації та забезпеченні лікувального процесу, — реєстратори, головна медична сестра та адміністрація.
Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» надає усі види стоматологічної допомоги, починаючи від невідкладної до високоспеціалізованої, при цьому імплантація та протезування є пріоритетними напрямками. Центр є єдиним в Україні закладом, у якому проводять протезно-імплантологічну реабілітацію дітей з повною вродженою відсутністю зубів, лікування дітей зі складними вродженими патологіями, протезування онкологічних пацієнтів після резективних втручань, протезування та імплантацію у літніх людей з вираженою втратою кістки щелеп, лікують складні захворювання пародонту та проводять складні естетичні втручання у щелепно-лицевій ділянці.
У центрі працюють 7 відділень — дитячої стоматології; терапевтичної стоматології; пародонтологічне відділення, у складі якого двоє дентальних гігієністів; хірургічної стоматології; ортопедичної стоматології; відділення ендодонтії; відділення естетичної стоматології (детальніше про них нижче).
Центр оснащений найсучаснішим обладнанням для проведення необхідної і точної діагностики та всіх видів стоматологічного лікування. Особлива увага надається стерилізації інструментарію.
Фахівці центру проводять всі види лікування за сучасними протоколами та методиками, які ґрунтуються на засадах доказової медицини і постійно оновлюються з урахуванням інноваційних досягнень.
У лікуванні використовуються прогресивні стоматологічні методики та найефективніші матеріали.
Успішне лікування — це безпечне лікування. У клініці є окремий стерилізаційний блок, оснащений найсучаснішим обладнанням для очищення, миття, стерилізації інструментів та наконечників з відповідним стерильним пакуванням. Стерильний інструментарій виймають з упакування на прийомі кожного пацієнта. Підготовка кабінетів та обладнання проводиться згідно з усіма вимогами для запобігання перехресному інфікуванню.
Особлива увага приділяється комфорту перебування пацієнтів у центрі. Вхід центру обладнаний зручним пандусом для пацієнтів з особливими потребами та для пацієнтів з дітьми у візочках.
Основна філософія клініки — «Пацієнти йдуть до лікаря, а не до установи». А це означає, що наш персонал не лише високопрофесійний, а й постійно удосконалюється. Наші лікарі активні учасники науково–практичних конференцій та курсів, які проводяться в Україні та в інших країнах світу. Вони також діляться знаннями з колегами як доповідачі, проводять практичні курси. Нашими лікарями накопичено унікальний досвід роботи з дітьми з гіпогідротичною формою ектодермальної дисплазії та їх протезно–імплантологічної реабілітації, про що вони доповідали на міжнародних конференціях в Австрії, Індії, Польщі та Угорщині.
З моменту заснування центру він є клінічною базою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького на основі договору про співпрацю, що дає змогу отримати консультативну допомогу та вирішення складних клінічних ситуацій з залученням відомих учених.
Велику увагу ми приділяємо соціальним програмам, пов’язаним зі стоматологічним здоров’ям. З метою допомоги дітям з вродженою відсутністю зубів створено благодійний фонд «Фонд Мирона Угрина», а базовою клінікою для цього став ЦСІП «ММ». Понад десять років тому наш центр став одним із активних учасників акції «Якість життя для наших батьків». За роки існування центру було створено та обладнано чотири кабінети в дитячих інтернатах та сиротинцях. В зоні АТО, в рамках легендарного проекту «ТризуДентал», працює високоспеціалізований стоматологічний комплекс «Слон» та цифрова зуботехнічна лабораторія «Слоненя». Працівники центру постійно виїжджають в зону АТО/ООС, де надають кваліфіковану стоматологічну допомогу учасникам бойових дій та дітям, які живуть в умовах війни, сім’ям загиблих. Усі вони також мають можливість лікуватись у нашому центрі.
Зважаючи на те, що багато стоматологічних захворювань, пов’язані з іншими хворобами і потребують комплексного лікування, або супроводу стоматологічних втручань, до співпраці з центром залучені відомі спеціалісти в галузі генетики, педіатрії, остеології, кардіології, ендокринології, отоларингології, неврології, пластичної хірургії, черепно-щелепно-лицевої хірургії та ін.
Основною метою ЦСІП «ММ» є забезпечення якості життя пацієнта незалежно від віку та складності проблем!

Наша історія

Хронологія успіху

Наші контакти

вулиця Пасічна, 36а, Львів, Львівська область, 79038
+ 38 (032) 288-12-52+ 38 (097) 271-21-82
mm_clinic@ukr.net
Пн.-Пт. 9:00-20:00Сб. 9:00-15:00Неділя вихідний