тест

Остеопатія- це область медицини, яка спирається на холістичну концепцію , направлену на діагностику і лікування дисфункцій макро і мікро рухомості тканин організму .При цьому діагностика і лікування захворювань відбувається з допомогою рук лікаря. Остеопатія- це наукове знання анатомії , фізіології і ембріології в руках розумної і тренованої людини, яка може застосувати ці знання для користі людини, яка є хворою або травмованою. (Е. Стілл, 1892р)

Творець остеопатії Ендрю Стілл сформулював чотири закони, щоб описати всі життєво-важливі функції організму. Через ці функції остеопат намагається відновити здоров‘я , яке є натуральним для організму.
1.Закон артерій : « Там, де кров тече безперешкодно , тіло не може захворіти»
2.Єдність тіла : «Тіло, мозок, дух і душа- єдине ціле»
3.Структура управляє функцією, а функція формує структуру.
4.Закон саморегуляції : «тіло має всі засоби і можливості для відновлення і саморегуляції.
Для визначення напрямку дисфункції приміняється Вертикаль Барре.

Більшість корекцій зубо-щелепової системи треба супроводжувати корекціями тіла.

Китайська медицина -це медицина , основана на баченні здоров’я людини , як гармонія п’яти елементів та єдності тіла , душі , тілесної душі, духу і сутності . Основана на концепціях двох- Інь і Ян ,концепції трьох- небо, земля, людина; концепції п‘яти- п‘ять елементів ; концепція шести – шість шарів , шість фаз, шість сезонів, шість кліматів. Дана методика дає можливість побачити відповідність найбільш ефективних східних систем лікування з нейрофізіологічними діагностичними і коригуючими техніками сучасності, і також відповідність діагнозів китайської медицини ( по своїй суті це баланс впливів небесних і земних сфер і людини , як невід‘ємної частини всіх явищ з діагнозами класичної ( алопатичної медицини)
«Чиста Дзин- Есенція подорожує по каналам для харчування тіла без зупинок і після закінчення починає свій шлях спочатку, що називається порядком неба і землі»   Лінь Шу . Гл 16-1

Лікування основане на знаннях взаємодії Всесвіту з канально- меридіанною системою людини. А також основане на іншому баченні причин і наслідків хвороби людини.

Правила і метафори китайської медицини накладаються на анатомію людини.


Наприклад: система кровопостачання мозку співставляється з Правилом Чудесної Черепахи.

Наші спеціалісти:

Роман Нарепеха

Сертифікований спеціаліст з ортопедичної та хірургічної стоматології. Лікар вищої категорії.

Сертифікати:

Поширені запитання:

відповідь