Дитяча стоматологія

Це дуже особлива ланка стоматології. Вона вимагає від лікаря бути не лише добрим стоматологом, а ще й дитячим психологом, аніматором, другом. Часом це дуже важка праця, але вона завжди винагороджується, бо діти щирі у своїх емоціях!

В нашій клініці працюють дитячі стоматологи, які, не лише розвиваються професійно, а є закоханими у свою справу! Діти це відчувають, тому нам з ними легко ставати друзями!

Лише найкраще обладнання, яке дозволить провести безпечне та якісне лікування! Все найкраще дітям!

Дитяче відділення

Наші спеціалісти

Тетяна Романюк

Асистент

Катерина Синько

Дитячий лікар-стоматолог

Галина Солонько

Кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології дитячого віку, лікар вищої категорії, віце-президент Української Асоціації Профілактичної та Дитячої Стоматології, член EAPD, член експертної групи МОЗ з питань дитячої стоматології, лектор Українських та Міжнародних конгресів.
Our skills

Our goal is to make sure with advances in technology

Cavity Protection 98%
Gum Disease 99%
Cosmetic Dentistry 100%
Orthodontics 98%

“Найкраща стоматологічна клініка у Львові, робили протезування зуба. Все якісно, швидко і відносно недорого.”

Віталія Оринич

“У центрі дуже комфортно.Чітко за часом прийняли, все лояльно і дуже продумано, є місце очікування . Чищення зубів і відбілювання були проведені якісно і ефективно.”

Александр Рябиков

“Рекомендую цю стоматологію, якісне обладнання, привітний персонал і найважливіше дантисти дуже добре виконують свою роботу. Моєму батьку проводили імплантацію зубів, задоволення не з дешевих але результат нас приємно здивував.
Можу рекомендувати всім цю стоматологічну клініку!!”

Петро Смирнов

“Рекомендую клініку “ММ”. Зокрема стоматолог Солонько Галина Миронівна та анастезіолог Пайкуш Володимир Андрійович – професіонали своєї справи, якісно здійснили лікування зубчиків мого 2х річного сина. Ми приїхали із Вінниччини і не пошкодували! Нам все розяснили до та після лікування, тактовно та ввічливо із нами спілкувалися. Щиро вдячна вам!!”

Любов Загородня