Орест Штука – Лікар-стоматолог-хірург, віце-президент Національної спілки стоматологів України, співзасновник та член Правління Української Академії Пародонтології, паст-президент Асоціації імплантологів України (АІУ), засновник Молодіжної програми АІУ, організатор першого в Україні та віхового бієнале-конгресу Міжнародної Академії Пародонтології (ІАР) у 2011 році, ініціатор впровадження наукових програм для молодих спеціалістів з України у Швейцарії та Іспанії.

Із 2008 року щорічне дворазове стажування на акдемічних програмах із пародонтології в Zahnmedizinklinik Universität Bern (Швейцарія).. 


 Із 2003 – лектор у напрямках імплантології, аугментації кістки та мукогінгівальної хірургії.

Автор числених практичних курсів та доповідей із основ пародонтології, імплантології, кісткової та м’якотканинної пластики, що у співпраці із колегами дало можливість створити образ сучасної пародонтології в Україні.

Член Координаційної ради з питань стоматології при МОЗ України. Співавтор трьох проектів законів у ВР України 2016-2019, щодо організації системи охорони здоров’я в Україні.

Практична діяльність із 1999 року, понад 12000 успішних операцій у напрямках оральної хірургії, імплантології, пародонтології, мукогінгівальної хірургії.